SKS - Dobříš, spol. s r.o.

Mobil: 777 704 725-6, Tel./Fax: 318 522 252, E-mail:
Umístění na MAPĚ Sídlo: Dobříš, 28 října 661

O firmě

Vítáme Vás v realitní kanceláři s nejdelší tradicí poskytování služeb v Dobříši. Jaké služby od nás můžete očekávat? pro majitele - zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitostí odhad tržního nájemného nebo tržní ceny nemovitosti, odhad pro daňové účely zajistíme sepis všech smluv o převodech nemovitostí a úschovu finančních prostředků s jejich výplatou oprávněné straně po realizaci obchodu u specializované advokátní kanceláře vyhledání nemovitostí či zájemců o nemovitosti v rozsáhlé databázi spolupráce s předními hypotečními bankami a bezplatný poradenský servis v některých případech je možno zajistit i okamžitý výkup nemovitostí odkoupení pohledávek, financování soudního sporu při vymáhání pohledávek kompletní vypracování veškerých daňových přiznání

Historie společnosti

Firma SKS-Dobříš, spol. s r.o. byla založena již v roce 1992 a krátce na to začala působit na trhu s nemovitostmi se specializací na region Dobříš a okolí. Firma SKS-Dobříš, spol. s r.o. se tak může pochlubit dlouholetou úspěšnou tradicí na trhu s nemovitostmi.

Samozřejmostí je, že Vám zprostředkujeme prodej či pronájem domů, bytů, pozemků, prostor pro podnikání, sepis smluv o nemovitostech, podkladů o nemovitostech, geometrických plánů, znaleckých posudků, vyřízení hypotečních úvěrů apod.

Čím se lišíme od jiných realitních kanceláří

  • vysokoškolsky vzdělanými odborníky
  • úzce spolupracujeme se specializovanou advokátní kanceláří
  • zajistíme úschovu finančních prostředků do doby konečné realizace obchodu
  • specializujeme se na všechny druhy nemovitostí v Dobříši a okolí

 

Poskytované služby

Poskytujeme našim klientům kvalitní služby založené zejména na osobním přístupu k zákazníkům a dlouholetým zkušenostem v oboru. Úspěšně hledáme individuální řešení u složitějších nebo méně obvyklých obchodních případů. Velký důraz přitom klademe na efektivní propagaci.

Vaši nemovitost prezentujeme na svých vývěskách v Dobříši a Mníšku pod Brdy, na těchto internetových stránkách, na nejnavštěvovanějších internetových serverech nabízejících nemovitosti a to:Spokojení klienti, kteří se na nás s důvěrou obracejí opakovaně a doporučují nás svým přátelům a známým, jsou bezesporu naší nejlepší vizitkou.

Chcete-li být v obchodu s nemovitostmi úspěšní, neváhejte a kontaktujte nás, poskytneme Vám řešení se zárukami.

Děkujeme za Váš zájem o služby naší firmy.

SKS-Dobříš, spol. s r.o.
Ing. Milena Kolářová
jednatel